2020-05-11
Hellinga kiest voor CROW Past Performance
Ook familiebedrijf G. Hellinga B.V. kiest voor Past Performance van CROW, het standaardiseren van referenties en prestatiemeten bij bouwteams.
Heel leuk om weer aan zo’n mooi lokaal infra-bedrijf onze Prestatiedatabank te mogen leveren. En alweer een aannemer die Past Performance gaat meten.
Ook interesse? Stuur een email aan info@emviprestatiemeting.nl

Meer blogs over EMVI
-
Prestatiedatabank helpt Lansink Wegenbouw met referenties en prestaties
2021-02-18
Onlangs heeft Lansink Wegenbouw de stap gezet om aan de slag te gaan met Prestatiedatabank van Qfact. "We merken dat het erg belangrijk is om referenties en prestaties aan te leveren om uitgenodigd te worden en mee te mogen schrijven. Het was iedere keer toch een gedoe om alles op orde te krijgen", aldus Edwin Busscher van Lansink Wegenbouw.
-
Aannemingsbedrijf van der Meer B.V. zet het belang van de opdrachtgever voorop met de Prestatiedatabank
2021-01-18
"Met de Prestatiedatabank willen wij onze prestatie-indicatoren goed in kaart brengen, zodat wij ons hiermee nog beter kunnen verplaatsen in de opdrachtgever. Wat is belangrijk voor hen en hoe kunnen wij dat zo concreet mogelijk voor hen maken", zo reageerde Joris van der Meer van Aannemingsbedrijf van der Meer op de vraag waar de Prestatiedatabank hun bedrijf mee helpt.